Securitas security Las Vegas

Securitas vo svete

Securitas úspešne spája technológie, ľudí a vedomosti pre poskytovanie ochranných služieb zákazníkom po celom svete. Securitas je lídrom v znalostiach v oblasti bezpečnosti. Zamestnáva viac ako 370 000 pracovníkov v 58 krajinách Severnej a Južnej Ameriky, Európy, Ázie, Stredného východu, Austrálie a Afriky. 

Spoločnosť Securitas sa globálne zameriava na poskytovanie ochranných služieb, bezpečnostných a technických riešení na mieru podľa potrieb našich zákazníkov.

Základom nášho úspechu a našej práce sú znalosti, ktoré si medzi jednotlivými krajinami šírime a môžeme tak lepšie pochopiť potreby našich zákazníkov a zdokonaliť naše know-how.

Globálne divízie Securitas

Spoločnosť securitas je celosvetovo rozdelená na divízie:

  • Security Services Europe - 128 000 zamestnancov a 770 územno-oblastných zastúpení. Krajiny, v ktorých poskytujeme naše služby sú: Rakúsko, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Kréta, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Lotyšsko, Luxembursko, Čierna Hora, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Švédsko, Švajčiarsko, Turecko a Spojené kráľovstvo.
  • Security Services North America - 122 000 zamestnancov a 720 územno-oblastných zastúpení v Spojených štátoch, Kanade a Mexiku.
  • Security Services Ibero America - 63 000 zamestnancov a 170 územno-oblastných zastúpení v Argentíne, Čile, Kolumbii, Kostarike, Ekvádore, Peru, Portugalsku, Španielsku a Uruguaji.
  • Africa, Middle East and Asia - nové geografické trhy v krajinách Afriky, Stredného východu a Ázie. Náš trh tvorí Austrália, Kambodža, Čína, Egypt, India, Indonézia, Hong Kong, Maroko, Saudská Arábia, Singapúr, Južná Afrika, Južná Kórea, Srí Lanka, Thajsko, Spojené Arabské Emiráty a Vietnam.

S akciami spoločnosti Securitas sa od roku 1991 obchoduje na Stockholmskej burze cenných papierov, teraz "NASDAQ Stockholm". 


Ak sa chcete dozvedieť viac o spoločnosti Securitas vo svete, kliknite na globálnu stránku spoločnosti Securitas alebo nás priamo kontaktujte.

Výročná správa Securitas Group 2018

Kontaktujte nás
*
*
*
*

Kliknite sem pre viac informácií ohľadom spracovania Vašich osobných údajov.

Odoslaním Vašej správy automaticky súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov našou spoločnosťou.