Bezpečnostné riešenia

Peniaze a kvalita sú kľúčovými faktormi pre našich zákazníkov. Preto sa zameriavame na poskytovanie cenovo-výhodných bezpečnostných riešení, ktoré sú vždy individuálne prispôsobené potrebám našich klientov.

Kombinujeme bezpečnostné technológie so strážnymi službami

Aby sme vytvorili to najvhodnejšie bezpečnostné riešenie, a tým zaistili optimálnu úroveň bezpečnosti u našich klientov, spracujeme bezpečnostné plány a postupy na základe analýzy rizík a analýzy Vašich bezpečnostných potrieb. Následne kombinujeme rôzne druhy bezpečnostných technológií s činnosťami stráženia, ktoré vykonávajú naši bezpečnostní pracovníci. Tým dosahujeme, že sa tieto základné časti navzájom dopĺňajú a poskytujú tak ideálny spôsob ochrany pre Vaše aktíva.

Podstata je jednoduchá

Tým, že sa Securitas stane Vašim partnerom, máte garantované optimálne bezpečnostné riešenie, ktoré Vám umožňuje sústrediť sa na kľúčové činnosti Vašej organizácie. Zároveň sa vyhnete vysokým investičným nákladom, tým že celé bezpečnostné riešenie zafinancujeme my a stanovíme optimálnu podobu mesačného paušálu pre Vás.

Aké sú výhody našich bezpečnostných riešení?

  • Ich podstata je jednoduchá - jeden dodávateľ všetkých bezpečnostných služieb a bezpečnostných technológií, jedna zmluva, jedna cena a jedna kontaktná osoba.
  • Sú "šité" na mieru - máme dlhoročné skúsenosti a medzinárodné know-how v rôznych sektoroch bezpečnosti, vždy analyzujeme bezpečnostné riziká a vždy dbáme na všetky špecifiká segmentu, v ktorom naši zákazníci pôsobia.
  • Nulové investičné náklady - bezpečnostné riešenie zafinancujeme my a pre Vás stanovíme optimálnu výšku mesačného paušálu.
  • Súčasťou je aj servis a údržba - komplexné bezpečnostné riešenie v sebe zaŕňa aj bezplatné vykonávanie pravidelnej údržby a servisu bezpečnostných technológií. Servis v prípade vzniku výpadkov je taktiež bezplatný.
Kontaktujte nás
*
*
*
*

Kliknite sem pre viac informácií ohľadom spracovania Vašich osobných údajov.

Odoslaním Vašej správy automaticky súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov našou spoločnosťou.

Na videu môžete vidieť príklad poskytovania našich služieb v reálnom živote.