Skip to main content

Securitas na Slovensku

Sme spoločnosť zaoberajúca sa bezpečnostnými službami, ktorá integruje najmodernejšie bezpečnostné technológie a špecializovanú pracovnú silu tak, aby prispôsobila bezpečnostné riešenia na mieru každému zákazníkovi.

SECURITAS SK s.r.o.

Fakty a čísla

  • Ročný obrat 11,8 mil. EUR za r. 2022
  • 210+ klientov
  • 550+ zamestnancov
  • 1000+ pripojení na Pult centralizovanej ochrany

Sme súčasťou Securitas Group vďaka čomu využívame medzinárodné know-how a poskytujeme svojim klientom v rámci celej Slovenskej republiky inovatívne a digitalizované bezpečnostné služby.

 

Ponúkané služby

Už niekoľko rokov sú našou silnou stránkou bezpečnostné riešenia (Solutions) využívajúce moderné technológie. Bezpečnostné riešenia sú vytvorené na základe posúdenia bezpečnostných rizík objektu, kombinovaním viacerých bezpečnostných služieb z nášho portfólia, ktoré každému klientovi vyskladáme na mieru.

Naši klienti

Máme široké portfólio klientov z rôznych segmentov (Priemysel a výroba, Logistika, Administratívne budovy, Banky a finančné inštitúcie, Energetika, Stavby a staveniská, Obchodné centrá atď.). Našimi klientami sú veľké globálne spoločnosti, ako aj miestne malé a stredné podniky.

Pracovné prostredie

V spoločnosti SECURITAS SK vytvárame inkluzívne prostredie pre svojich zamestnancov so silnou ochranou ľudských práv a s nulovou toleranciou voči násiliu, ponižovaniu a diskriminácií. V rôznorodosti vidíme príležitosť, ktorá nás posunie ďalej.