Skip to main content

Prevádzky spoločnosti SECURITAS SK s.r.o.

V spoločnosti SECURITAS SK Vám ponúkame široké  portfólio bezpečnostných služieb pre všetky Vaše potreby. Bezpečnostné služby poskytujeme na celom území Slovenskej republiky, pričom využívame naše medzinárodné know-how a dlhoročné skúsenosti v oblasti súkromnej bezpečnosti už viac ako 80 rokov. Naše poskytované služby Vám upravíme na mieru podľa Vašich potrieb a predstáv.

fyzickú ochranu majetku či osôb sa postarajú naši bezpečnostní pracovníci, na ktorých kladieme veľký dôraz.  Mobilné patroly, ktoré majú najmä preventívny charakter Vás ochránia v prípade mimoriadnej situácie na objekte, kde nie je potrebné nepretržitá bezpečnostná služba. Poskytovanie služieb v oblasti bezpečnostných technológií tvorí neoddeliteľnú súčasť našich komplexných bezpečnostných riešení.  V neposlednom rade spoločnosť SECURITAS SK ponúka aj službu vzdialeného monitoringu (PCO), na ktorý sa môžete spoľahnúť 365/7/24.

Ak hľadáte ďalšie informácie alebo sa potrebujete s niekým poradiť ohľadom bezpečnostných služieb, ste na správnom mieste. Vyplňte, prosím, náš krátky formulár alebo nás kontaktujte mailom či telefonicky a naše obchodné oddelenie sa Vám ozve.

Napíšte nám

An error has occurred while getting captcha image

Kliknite sem pre viac informácií ohľadom spracovania Vašich osobných údajov.

Odoslaním Vašej správy automaticky súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov našou spoločnosťou.

;