Securitas security guard Amsterdam

Kariéra v spoločnosti Securitas

Denne pomáhame ľuďom na celom svete, aby sa cítili bezpečne. Keďže sme si vedomí tejto zodpovednosti, ponúkame našim zamestnancom možnosť odborného vzdelávania a rozvoja, rovnako ako výhody zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. 

Vďaka širokému portfóliu činností našej spoločnosti, majú naši zamestnanci možnosť pracovať na rôznych pozíciách v oblasti bezpečnosti, od pozície bezpečnostných pracovníkov až po manažérske pozície.

V našom obore je iba málo situácií, ktoré je možné predvídať. Zatiaľ čo si ľudia často vôbec nevšimnú, aké náročné situácie naši zamestnanci riešia každý deň, my si to vážime, preto našim zamestnancom poskytujeme viacero možností motivácie ako je možnosť karierneho rastu, zaujímavé platobné ohodnotenie, možnosť účasti na rôznych vzdelávacích aktivitách a mnoho ďalších.

Neustále rozširujeme portfólio našich služieb, jedná sa najmä o oblasť bezpečnostných technológií. To vytvára príležitosti stabilného zamestnania aj pre odborníkov v oblasti bezpečnostných technológií, ktorí sa v našej spoločnosti môžu plne angažovať.

Ak máte záujem o prácu v našej spoločnosti, vyplnte náš on-line dotazník, kde môžete pridať aj Váš životopis a motivačný list a my sa Vám následne ozveme.

Ak teda hľadáte prácu v oblasti bezpečnosti, Securitas je tu pre Vás.

 

Kontaktujte nás
*
*
*
*

Kariéra v zahraničí