Securitas security Munich

Stavby a staveniská

Spoločnosť Securitas zaisťuje bezpečnostné služby počas celého procesu výstavby, od prvých výkopových prác až po dokončenú stavbu.

Znalosť bezpečnostných rizík a dlhoročné skúsenosti v poskytovaní bezpečnostných služieb v stavebnom priemysle, nám umožňujú vytvárať bezpečnostné riešenia "šité na mieru" pre akékoľvek stavenisko.

Bezpečnostné riešenia pre stavby a staveniská

Zaistíme Vám bezpečnosť vo všetkých etapách výstavby. Po oplotení Vášho staveniska naištalujeme kamery a poplachové systémy, ktoré prepojíme s našim strediskom registrácie poplachov (PCO). Vieme použiť aj termokamery s videoanalýzou, ktoré vedia narušiteľa odhaliť aj na vzdialenosť stoviek metrov, a to za akýchkoľvek svetelných podmienok. To umožňuje našim operátorom okamžite reagovať a vyslať zásahovú jednotku na miesto narušenia.

Ako prevenciu, poskytujeme aj služby tzv. mobilných patrol, kedy naše zásahové jednotky v nepravideľných intervaloch kontrolujú bezpečnostnú situáciu na stavenisku. 

Pre ochranu stavenísk poskytujeme aj bezpečnostné služby so psom, ktorý sa vie jednoducho dostať aj do sťažených priestorov a terénov a svojimi sofistikovanými zmyslami vie narušiteľa veľmi rýchlo spozorovať a spoločne s bezpečnostným pracovníkom psovodom vykonať zásah.

Kontaktujte nás

Kliknite sem pre viac informácií ohľadom spracovania Vašich osobných údajov.

Odoslaním Vašej správy automaticky súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov našou spoločnosťou.