Skip to main content

Spoločenské udalosti a podujatia

Ak plánujete spoločenskú, kultúrnu či športovú akciu, sme tu pre Vás, aby sme Vám zaistili bezpečnosť na Vašom podujatí.

V rámci zaistenia bezpečnosti na rôznych spoločenských, kultúrnych či športových podujatiach identifikujeme, zanalyzujeme a vyhodnotíme bezpečnostné riziká a  stanovíme režimové opatrenia a pokyny pre našich bezpečnostných pracovníkov, na základe ktorých vykonávajú kontrolu osôb a ich batožiny (napr. detektorom kovov), parkovacie služby, reguláciu pohybu osôb, dohľad nad poriadkom na danom podujatí, stráženie pódia a VIP priestorov a pod.

V prípade vzniku mimoriadnej udalosti, ktorá si vyžaduje evakuáciu, sú naši bezpečnostní pracovníci trénovaní na zvládanie evakuačných postupov.

Ak sa jedná o rôzne športové haly, štadióny kultúrne domy a iné budovy, v ktorých priebiehajú rôzne druhy podujatí, vypracujeme Vám návrh zabezpečenia prostredníctvom bezpečnostných technológií, pre dosiahnutie neustáleho prehľadu o bezpečnostnej situácií.

Inovativní bezpečnostní technologie Securitas vám zajistí vysoký standard zabezpečení a optimalizaci nákladů. eRecepce, eVrátnice, chytrý parkovací systém, videodohled nové generace. Návrh, instalace, revize , servis.

Vyskladajte si bezpečnostné riešenie

An error has occurred while getting captcha image

Kliknite sem pre viac informácií ohľadom spracovania Vašich osobných údajov.

Odoslaním Vašej správy automaticky súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov našou spoločnosťou.