Skip to main content

Obchodné centrá a predajne

Naše bezpečnostné riešenia v tomto sektore pomáhajú našim zákazníkom znižovať počty krádeží, zvyšovať ich tržby a v neposlednom rade zaistiť bezpečné nákupné prostredie.

Vieme, že rôzne druhy rizík vyžadujú rôzne prístupy a opatrenia k zaisteniu bezpečnosti. Príkladmi špeciálne prispôsobených bezpečnostných opatrení v sektore "retail" sú napr. kontrolná a obchôdzková činnosť bezpečnostných pracovníkov na predajných plochách, taktiež kontrolné nákupy, kedy bezpečnostný pracovník v utajení skúša rôzne spôsoby odcudzenia produktov cez pokladňu, inštalovanie skrytých kamier na rizikové miesta a mnoho ďalších.

V rámci kamerových systémov v sektore "retail" inštalujeme aj kamery s možnosťou videoanalýzy obrazu, pre vytváranie štatistík pohybu osôb, rátania počtu osôb a pod. Tieto informácie sú pre našich zákazníkov v sektore "retail" kľúčové k pochopeniu potrieb ich zákazníkov, a teda poskytujú nástroj pre vytváranie účinných marketinogových politík a stratégií, a tým im pomáhajú zvyšovať svoje tržby.

Inovativní bezpečnostní technologie Securitas vám zajistí vysoký standard zabezpečení a optimalizaci nákladů. eRecepce, eVrátnice, chytrý parkovací systém, videodohled nové generace. Návrh, instalace, revize , servis.

Vyskladajte si bezpečnostné riešenie

An error has occurred while getting captcha image

Kliknite sem pre viac informácií ohľadom spracovania Vašich osobných údajov.

Odoslaním Vašej správy automaticky súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov našou spoločnosťou.