Securitas security guards Vienna

Logistika

Naše bezpečnostné riešenia poskytujeme aj pre prepravné spoločnosti, logistické centrá a ďalšie subjekty v sektore logistiky.

V rámci logistických procesov a činností v prvom rade vykonáme posúdenie bezpečnostných rizík. Na tomto základe vypracujeme návrh optimálneho bezpečnostného riešenia, ktoré je šité na mieru pre konkrétne skladové a distribučné priestory alebo pre samotné vozidlá, ktoré sú určené na prepravu.

Bezpečnostné riešenia v logistike

Bezpečnostné opatrenia pri vjazde a výjazde vozidiel sú základnou súčasťou v priestoroch logistických areálov. Preto naši bezpečnostní pracovníci podľa presne špecifikovaných postupov vykonávajú kontrolu oprávnenosti vjazdu a výjazdu vozidiel, kontrolujú ložné plochy vozidiel, prípadne správnosť zapečatenia vozidiel.

Naše bezpečnostné riešenia často zahŕňajú aj monitorovanie a kontrolovanie skladových priestorov a priestorov expedície a príjmu. Táto činnosť je realizovaná prostredníctvom sofistikovaného prevedenia kamerového systému, kedy bezpečnostní pracovníci vzdialene dohliadajú na túto časť distribučného procesu. 

Zameriavame sa aj na poskytovanie monitorovacích modulov pre vozidlá. Tieto moduly sú štandardne vybavené zariadeniami GPS, tiesňovým tlačidlom na privolanie pomoci, možnosťou identifikácie vodiča a mnoho ďalšími funkciami podľa požiadaviek našich zákazníkov. Celý modul je prepojený s našim strediskom registrácie poplachov (PCO) a tým je zaistený nepretržitý prehľad o polohe vozidla a bezpečnosti vodiča.

Kontaktujte nás

Kliknite sem pre viac informácií ohľadom spracovania Vašich osobných údajov.

Odoslaním Vašej správy automaticky súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov našou spoločnosťou.