Skip to main content

Logistika

Naše bezpečnostné riešenia poskytujeme aj pre prepravné spoločnosti, logistické centrá a ďalšie subjekty v sektore logistiky.

Bezpečnostné opatrenia pri vjazde a výjazde vozidiel sú základnou súčasťou v priestoroch logistických areálov. Preto naši bezpečnostní pracovníci podľa presne špecifikovaných postupov vykonávajú kontrolu oprávnenosti vjazdu a výjazdu vozidiel, kontrolujú ložné plochy vozidiel, prípadne správnosť zapečatenia vozidiel.

Naše bezpečnostné riešenia často zahŕňajú aj monitorovanie a kontrolovanie skladových priestorov a priestorov expedície a príjmu. Táto činnosť je realizovaná prostredníctvom sofistikovaného prevedenia kamerového systému.

Zameriavame sa aj na poskytovanie monitorovacích modulov pre vozidlá. Tieto moduly sú štandardne vybavené zariadeniami GPS, tiesňovým tlačidlom na privolanie pomoci, možnosťou identifikácie vodiča a mnoho ďalšími funkciami podľa požiadaviek našich zákazníkov. Modul je prepojený s našim strediskom registrácie poplachov a tým je zaistený nepretržitý prehľad o polohe vozidla a bezpečnosti vodiča.

Inovativní bezpečnostní technologie Securitas vám zajistí vysoký standard zabezpečení a optimalizaci nákladů. eRecepce, eVrátnice, chytrý parkovací systém, videodohled nové generace. Návrh, instalace, revize , servis.

Vyskladajte si bezpečnostné riešenie

An error has occurred while getting captcha image

Kliknite sem pre viac informácií ohľadom spracovania Vašich osobných údajov.

Odoslaním Vašej správy automaticky súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov našou spoločnosťou.