Skip to main content

Hotely a ubytovacie zariadenia

Ak hľadáte spôsob ako zaistiť bezpečnosť vo Vašom hoteli alebo ubytovaciom zariadení, sme tu pre Vás, aby sme Vám poskytli bezpečnostné riešenie šité na mieru.

Naše riešenia zahŕňajú opatrenia na zaistenie bezpečnosti rovnako Vašich návštevníkov a zamestnancov, prevencie krádeží a škôd na majetku a zároveň aj vykonávanie činností našich recepčných, pre zefektívnenie Vašich služieb, ako je napr. výpomoc pri check-ine a check-oute návštevníkov, sprevádzanie návštevníkov do hotela a z hotela a ďaľšie.

Pre zaistenie prehľadu o bezpečnostnej situácií vo Vašom hoteli alebo ubytovacom zariadení využívame najmä sofistikované prevedenie kamerových systémov. Úlohou našich operátorov je jeho prostredníctvom dozerať na poriadok v jednotlivých hotelových priestoroch a koordinovať činnosť ostatných bezpečnostných pracovníkov.

Inovativní bezpečnostní technologie Securitas vám zajistí vysoký standard zabezpečení a optimalizaci nákladů. eRecepce, eVrátnice, chytrý parkovací systém, videodohled nové generace. Návrh, instalace, revize , servis.

Vyskladajte si bezpečnostné riešenie

An error has occurred while getting captcha image

Kliknite sem pre viac informácií ohľadom spracovania Vašich osobných údajov.

Odoslaním Vašej správy automaticky súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov našou spoločnosťou.