Securitas security guard Chicago

Hotely a ubytovacie zariadenia

Ak hľadáte spôsob ako zaistiť bezpečnosť vo Vašom hoteli alebo ubytovacom zariadení, sme tu pre Vás, aby sme Vám poskytli bezpečnostné riešenie šité na mieru.

To, čo majú všetky hotely a ubytovacie zariadenia spoločné je, že základom spokojnosti Vašich návštevníkov je zaistenie pohodlia a bezpečia. Preto tieto skutočnosti vždy zohľadňujeme pri vytváraní bezpečnostných riešení pre našich zákazníkov v sektore hotelierstva.

Bezpečnostné riešenia pre hotely a ubytovacie zariadenia

Naše bezpečnostné riešenia zahŕňajú opatrenia na zaistenie bezpečnosti rovnako Vašich návštevníkov a zamestnancov, prevencie krádeží a škôd na majetku a zároveň aj vykonávanie činností našich recepčných a informátorov, pre zefektívnenie Vašich služieb, ako je napr. výpomoc pri check-ine a check-oute návštevníkov, sprevádzanie návštevníkov do hotela a z hotela, rezervovania taxíkov a ďalšie.

Súčasťou našich bezpečnostných riešení býva aj poskytovanie hotelových trezorov pre uschovanie cenností Vašich návštevníkov, aby sa o nich počas ubytovania nemuseli báť.

Pre zaistenie prehľadu o bezpečnostnej situácií vo Vašom hoteli alebo ubytovacom zariadení využívame najmä sofistikované prevedenie kamerových systémov. Úlohou našich operátorov je jeho prostredníctvom dozerať na poriadok v jednotlivých hotelových priestoroch a koordinovať činnosť ostatných bezpečnostných pracovníkov, aby boli vždy prítomní tam, kde je to potrebné.

Kontaktujte nás

Kliknite sem pre viac informácií ohľadom spracovania Vašich osobných údajov.

Odoslaním Vašej správy automaticky súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov našou spoločnosťou.