Securitas security guard Turkey

Energetika

Rozsah portfólia našich služieb, medzinárodné know-how v oblasti bezpečnosti nám umožňuje poskytovať bezpečnostné riešenia aj v strategických sektoroch ako je energetika.

Uvedomujeme si, že bezpečnostné riziká v sektore energetiky sú veľmi vysoké. Z toho dôvodu sa pri poskytovaní bezpečnostných riešení v energetike sústreďujeme na zaistanie dodržiavania všetkých ustanovení príslušných právnych predpisov a ešte prísnejších interných bezpečnostných štandardov.

Bezpečnostné riešenia v energetike

Naše bezpečnostné riešenia v energetike zahŕňajú pokrytie všetkých priestorov kamerovým systémom s možnosťou videoanalýzy obrazu a poplachovým, zabezpečovacím a tiesňovým systémom. Zároveň je nutná niekoľko násobná identifikácia a kontrola osôb a vozidiel, na rozličných bázach.

Všetky bezpečnostné opatrenia sú nastavené tak, aby bol neustály prehľad o bezpečnostej situácii v celom stráženom objekte.

Pre zaistenie dodržania vysokých nárokov na bezpečnosť v sektore ako je energetika, zaisťujeme, aby na týchto objektoch pracovali iba bezpečnostní pracovníci s niekoľkoročnou bezpečnostnou praxou. Zároveň sú naši bezpečnostní pracovníci pravideľne preškoľovaní a testovaní na znalosť všetkých bezpečnostných postupov a na vykonávanie zásahov. Pre zvýšenie rýchlosti a efektivity zásahov, využívame aj služobné psy.

Kontaktujte nás

Kliknite sem pre viac informácií ohľadom spracovania Vašich osobných údajov.

Odoslaním Vašej správy automaticky súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov našou spoločnosťou.