Securitas security guard USA

Administratívne budovy

Špecifiká a riziká súvisiace s bezpečnosťou v administratívnych priestoroch nie sú pre nás žiadnou neznámou.

Bez ohľadu na to, o aké administratívne budovy a priestory sa jedná, na základe našich dlhoročných skúseností a medzinárodného know-how Vám vieme poskytnúť cenovo efektívne bezpečnostné riešenie, ktoré bude spĺňať Vaše požiadavky a zaistí dosiahnutie optimálnej úrovne bezpečnosti.

Bezpečnostné riešenia pre administratívne budovy

V rámci zaisťovania bezpečnosti v administratívnych budovách a priestoroch našich zákazníkov, sa zameriavame najmä na poskytovanie kombinovaných riešení, ktoré zahrňajú recepčné a informátorské služby, stráženie našimi bezpečnostnými pracovníkmi a zaistenie nepretržitého prehľadu o bezpečnostnej situácii v objekte pomocou bezpečnostných technológií.

Využívame aj elektronický systém evidencie návštev, ktorý celý proces evidencie návštev urýchľuje a zefektivňuje. Bežnou súčasťou náplne práce našich recepčných a informátorov je aj odbremenenie našich zákazníkov od administratívnych činností, ako je triedenie a evidencia pošty, scanovanie a kopírovanie potrebných dokumentov či príprava konferenčných miestností na mítingy a pod.

Pre zaistenie prehľadu o bezpečnostnej situácii ponúkame našim zákazníkom inštaláciu kamerových systémov, poplachových a zabezpečovacích systémov a systémov kontroly vstupov. Úlohou bezpečnostných pracovníkov je, monitorovať bezpečnostnú situáciu prostredníctvom týchto systémov a príslušne reagovať, ak dôjde k porušeniu nastavených režimových opatrení alebo k mimoriadnej udalosti.

Kontaktujte nás

Kliknite sem pre viac informácií ohľadom spracovania Vašich osobných údajov.

Odoslaním Vašej správy automaticky súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov našou spoločnosťou.