Skip to main content

Voľné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu?

Prečo Securitas?

Sme Securitas. Celosvetová bezpečnostná spoločnosť, ktorá pôsobí aj na území Slovenskej republiky. A prečo práve my?

Poskytujeme bezpečnosť na celom území Slovenska s využitím medzinárodného know-how. Spoločne napredujeme a to isté dokážeme povedať o našich technológiách, medzi ktoré rátame náš vlastný reportingový systém – SECURITAS VISION.

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu?

Máme zvučné meno, bohaté skúsenosti a poskytujeme bezpečnostné služby v rôznych odvetviach. Zabezpečujeme malé a stredné podniky, no trúfame si aj na veľké priemyselné areály a stavby. Naši kvalifikovaní zamestnanci sú vyberaní v súlade s požiadavkami našich klientov a spoločnosti Securitas. A jedným z nich môžeš byť aj ty!

Vyber si pozíciu ako šitú na mieru

Ponúkame bezpečnostné a technické pozície, ktoré tvoria základ nášho fungovania. Sú to práve bezpečnostní pracovnícik, dispečeri či velitelia objektov, ktorí majú ruky v akcii a oči v záznamoch.

Ak ťa vyššie spomenuté nezaujalo, nezúfaj, možno tu máme niečo pre teba. V Securitas ponúkame aj administratívne a manažérske pozície, ktoré súvisia s fungovaním chodu celej spoločnosti. Chceš byť pri tvorbe finančného plánu, zodpovedať za ľudské zdroje či manažovať vlastnú oblasť?

Čo vyžadujeme od bezpečnostných pracovníkov?

Chceš sa dozvedieť viac?

Pozri sem

Bezpečnostné a technické pozície

Pomáhajte s nami. Staňte sa bezpečnostným pracovníkom alebo technickým pracovníkov na rôznych pozíciách ako napr. veliteľ objektu, technik kamerových systémov, dispečer pultu centralizovanej ochrany, či bezpečnostný pracovník pre administratívne priestory. Pomáhajte s nami robiť svet bezpečnejším miestom.

Administratívne a manažérske pozície

Sme silný tím, ktorý so stabilným pôsobením na celom území Slovenska. Staňte sa členom nášho tímu a vyberte si oddelenie, ktoré je Vám blízke ako napríklad voľné pozície v administratíve, obchode, financie, personálne oddelenie, manažment prevádzky.

Daj nám o sebe vedieť prostredníctvom formuláru. Na tvoju správu budeme čakať!