Skip to main content

Zabezpečovacie systémy

Potrebujete zabezpečiť Váš objekt ? Poskytneme Vám kompletný návrh bezpečnostného systému a navrhneme optimálne riešenie priamo pre Vás.

Účel zabezpečovacích systémov

Zabezpečovacie systémy slúžia primárne na ochranu a zabezpečenie rôznych objektov, či už ide o veľké priemyselné haly alebo domy pred nežiaducimi udalosťami, akými sú krádeže, vlámania alebo aj požiare a iné hrozby. Zabezpečovacie systémy sú napojené na náš Pult centralizovanej ochrany čím dokážeme chrániť Váš majetok 24/7. Medzi hlavné účely zabezpečovacích systémov patria:

Monitorovanie a detekcia: Zabezpečovacie systémy sú vybavené senzormi, pohybovými detektormi alebo dymovými senzormi a ďalšími zariadeniami na monitorovanie prostredia. Tieto zariadenia sledujú rôzne faktory a snažia sa zachytiť nezvyčajné alebo podozrivé udalosti.

Ochrana pred krádežami a vlámaniami: Zabezpečovacie systémy sú schopné okamžite spustiť alarm, keď senzory zaznamenajú neoprávnený prístup k objektu alebo miestnosti.

Integrácia s bezpečnostnými službami: Zabezpečovacie systémy sú často napojené na pult centralizovanej ochrany, a tým dokážeme okamžite reagovať na alarm a pri nebezpečí zasahovať.

Čo to pre Vás znamená?

Pripojením na náš Pult centralizovanej ochrany získate nepretržitý dohľad nad Vašim objektom

Napíšte alebo zavolajte nám

Výhody zabezpečovacích systémov

Tu sú niektoré z hlavných výhod, ktoré užívatelia získavajú, keď si zabezpečia svoj majetok a domov:

  • komplexná ochrana majetku a minimalizácia strát
  • ochrana veľkých objektov aj domácností 24/7/365
  • zvýšený pocit bezpečia a istoty
  • pohotovostná a včasná reakcia na hrozby

 

Vzdialený monitoring EZS

Máte už elektronický zabezpečovací systém (EZS)? Pripojíme Váš zabezpečovací systém na náš Pult centralizovanej ochrany.

Napíšte nám

An error has occurred while getting captcha image

Kliknite sem pre viac informácií ohľadom spracovania Vašich osobných údajov.

Odoslaním Vašej správy automaticky súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov našou spoločnosťou.