Securitas security guards

História Securitas

Naša história je príbehom malej švédskej bezpečnostnej agentúry, ktorej pôsobnosť behom niekoľkých desiatok rokov obsiahla celý svet. V roku 1934 spoločnosť zamestnávala 3 pracovníkov, dnes je nás viac ako 320 000.

Pôsobnosť našej spoločnosti na Slovensku v oblasti poskytovania bezpečnostných služieb začala v roku 1991 založením spoločnosti Fenix International, s.r.o..

V roku 1998 došlo k zmene názvu spoločnosti na Agency of Security Fenix CIT, s.r.o. a následne spoločnosť rozširovala portfólio poskytovaných služieb až do roku 2008.

V roku 2008 sa Agency of Security Fenix CIT, s.r.o. stala súčasťou spoločnosti SECURITAS a v roku 2009 došlo k registrácii spoločnosti na slovenskom trhu pod názvom Securitas SK s.r.o.

V súčasnosti spoločnosť Securitas SK s.r.o. poskytuje bezpečnostné služby, detektívne služby a technické služby "šité na mieru" svojim zákazníkom a naďalej rozšíruje svoje portfólio ponúkaných služieb, za účelom zvyšovania spokojnosti a požiadaviek svojich klientov. 

 

Ak sa chcete dozvedieť viac o histórii spoločnosti SECURITAS, kliknite sem.

 

Video o histórii našej spoločnosti

Ak chcete vedieť viac o histórii našej spoločnosti, pozrite si video, v ktorom sa dozviete, ako sa spoločnosť Securitas vyvíjala.