Spoločenské, kultúrne a športové podujatia

Ak plánujete spoločenskú, kultúrnu či športovú akciu, sme tu pre Vás, aby sme Vám zaistili bezpečnosť na Vašom podujatí.

Či už ide o malé spoločenské podujatia pre pár ľudí alebo o kultúrne a športovné podujatia pre stovky až tisíce ľudí, postaráme sa Vám o bezpečnosť, aby si návštevníci mohli podujatie spokojne užiť.

Zaistenie bezpečnosti na spoločenských, kultúrnych a športových podujatiach

V rámci zaistenia bezpečnosti na rôznych spoločenských, kultúrnych či športových podujatiach identifikujeme, zanalyzujeme a vyhodnotíme bezpečnostné riziká a  stanovíme režimové opatrenia a pokyny pre našich bezpečnostných pracovníkov, na základe ktorých vykonávajú kontrolu osôb a ich batožiny (napr. detektorom kovov), parkovacie služby, reguláciu pohybu osôb, dohľad nad poriadkom na danom podujatí, stráženie pódia a VIP priestorov a pod.

V prípade vzniku mimoriadnej udalosti, ktorá si vyžaduje evakuáciu, sú naši bezpečnostní pracovníci trénovaní na zvládanie evakuačných postupov.

Ak sa jedná o rôzne športové haly, štadióny kultúrne domy a iné budovy, v ktorých priebiehajú rôzne druhy podujatí, vypracujeme Vám návrh zabezpečenia prostredníctvom bezpečnostných technológií, pre dosiahnutie neustáleho prehľadu o bezpečnostnej situácií.

Kontaktujte nás

Kliknite sem pre viac informácií ohľadom spracovania Vašich osobných údajov.

Odoslaním Vašej správy automaticky súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov našou spoločnosťou.